Bc. RADEK  KOULA

   

MANAŽER SALONU

FOTOGRAF a PRODUKČNÍ

PORADCE PRO OBLAST OSOBNÍ a PROFESNÍ IMAGE

REALITNÍ PORADCE a MAKLÉŘ

Tel. +420 777 121 825

Email: mrimage@seznam.cz

- absolvent Univerzity J. A. Komenského, obor Manažerská studia - řízení lidských zdrojů

- abslolvent Fotoinstitutu Praha, obor fotograf - fotoreportér

Mám velmi rád práci s lidmi a umím dobře porozumět jejich přáním a požadavkům. Věnuji svůj profesní čas s potěšením těm, kteří o něj opravdu projeví zájem.

V obchodní sféře se se mnou klienti setkají především v oblasti nemovitostí. Má praxe a zkušenosti vycházejí ze služeb, obchodu, výroby, bankovnictví, logistiky a od roku 2009 jsou mou vybranou podnikatelskou specializací nemovitosti. Dříve jako samostatný poradce bez zastřešení, nyní pouze exkluzivně pod seriozní značkou společnosti RE/MAX.

Zájmovou produkční a organizační práci směřuji především na fotografii. Mojí specializací je portrét a stylizovaný portrét.

Mé profesní zkušenosti vychází z oblatí výroby, státní správy, personalistiky, dále také mediální sféry v komerční reklamě, v televizním prostředí jsem pracoval v pozici odborného scénáristy a reportéra zájmového pořadu Receptář prima nápadů. V herecké oblasti, která je mým koníčkem již od let školních, jste mne mohli zaznamenat v řadě epizodních rolí filmových, reklamních, také v seriálovém prostředí a tvorbě vzdělávacího dokumentu, (např. Přešlapy, Kriminálka Anděl, Případy 1. oddělení, Hasiči, Přístav, film Hanin kufřík - příběh Jířího Brady a jeho rodiny, Historie kriminalistiky, reklamy Oskar, Škoda Auto, TipSport, Vekra, T-mobile, Makro, Vodafone, atd., včetně mnoha zahraničních. 

Oblastmi osobní a profesní image se intenzivně zabývám od roku 2004, konzultacím a poradenské činnosti při pracovním uplatnění (zaměstnání, podnikání) a občasné lektorské praxi s obsahem výše uvedených témat potom od roku 2010 již s odborným zázemím Salonu Mr. IMAGE. Jsem jeho zakladatelem, spolumajitelem a provozním manažerem, rovněž také naší pobočky - Studia Mr. IMAGE v České Lípě.

"Značka "Mr. IMAGE" pro mne neznamená jen několikaletou soustavnou práci, ale je především mým koníčkem a mimo obchod právě odborným zájmem. Vyjadřuje určitý styl, odráží nejen energie do něj vložené, ale také investici mého nadšení pro kreativní obory a podnikání v image oborech, obchodu a službách."

Postupem času vznikla na základě neustálé poptávky potřeba, začlenit do Salonu Mr. IMAGE další součást - Fotoatelier Mr. IMAGE." V lednu 2014 jsem absolvoval státní zkoušku a stal se cetifikovaným fotografem. Mými učiteli ve Fotoinstitutu byli uznávaní odborníci a fotografové - Milan Šusta a Kamil Varga. Tím jsem oficiálně ztvrdil svůj dlouholetý zájem o fotografii a navázal na rodinnou tradici, kde se fotografkou, v období ještě první republiky v roce 1924, po vyučení v oboru   fotograrfickém, stala moje babička Anna.

Komunikace, spokojenost klientů v obchodech malých i velkých, odbornost, image, krása a fotografie - snažím se s pomocí mých kolegů plnit Vaše přání a třeba také Vaše sny!  :)

 

                                                                                                                         Radek Koula